Oruçla Gelen Sağlık

105,00 -40%

İngilizceden çeviren Emine Yılmaz

Tek yapmanız gereken, temelde bir şey yapmamak. Bedeninizi dinlemek ve dengede kalmak. Oruç bu kadar basit…

“Yemek yemeyi düşünmekten kurtulmak olağanüstü özgürleştirici bir şey.” – Jimmy Moore

E-kitap: Google Books

  
Stok kodu: 9786057007612 Kategoriler: , ,

Aralıklı, Günaşırı ve Uzun Oruçlarla Sağlıklı Olmak
Tam Kapsamlı Rehber

Bugüne dek yazılan diyet kitaplarının pek çoğu bilinen en eski, basit ve etkili yöntem olan orucu genelde göz ardı etti. İnsanlık tarihi boyunca uygulanmış ve iyileştirici gücü kanıtlanmış olan oruç beden kadar zihni de arındıran, onaran, yaşlanma hızını yavaşlatan, Tip 1 ve Tip 2 diyabetten obeziteye, kilo problemlerinden kronik yorgunluğa etkili olduğu bilinen bir yaşam disiplini.

Oruçla Gelen Sağlık’ta yer alan Aralıklı, Günaşırı ve Uzun oruç yöntemlerinden biri mutlaka size uyacaktır. Nefroloji uzmanı Dr. Jason Fung ve sağlık podcast’leriyle ünlü Jimmy Moore bu kadim geleneğin tüm yönlerine ışık tutarak çeşitli uygulama biçimlerini en son bilimsel çalışmalarla anlatıyor.

Tek yapmanız gereken, temelde bir şey yapmamak. Bedeninizi dinlemek ve dengede kalmak. Oruç bu kadar basit…

“Yemek yemeyi düşünmekten kurtulmak olağanüstü özgürleştirici bir şey.” – Jimmy Moore

Orijinal adı

The Complete Guide to Fasting: Heal Your Body Through Intermittent, Alternate-Day, and Extended Fasting

Çeviren

İlk basım tarihi

Ocak 2021

Son basım tarihi

2. Basım Kasım 2021

ISBN

978-605-70076-1-2

ISBN (e-kitap)

978-605-70076-4-3

Editör

Kapak tasarımı

Sayfa sayısı

320

Boyutlar

13,5×21 cm

Kâğıt

60 gr. Enso

Kapak

300 gr. Mat Kuşe

Author Picture

Dr. Jason Fung

Dr. Jason Fung Toronto Üniversitesi’nde tamamladığı tıp öğreniminin ardından California Üniversitesi’nde nefroloji alanında ihtisas yaptı. Toronto, Ontario’da benzersiz bir yaklaşımla Tip 2 diyabet ve obezite tedavisi sunan ve oruç yöntemlerini kullanarak hastalarının insülin direnci, diyabet ve obeziteden kurtulmalarına yardımcı olan Yoğun Diyet Yönetimi Programı’nın kurucusu olan Dr. Fung The Obesity Code: Unlocking the Secrets of Weight Loss (Obezite Kodu: Kilo Vermenin Sırları) kitabının da yazarıdır. Halen Toronto’da yaşıyor.

Author Picture

Jimmy Moore

Jimmy Moore seksen bir kilo vererek kolesterol, tansiyon ve solunum sorunlarından kurtulmasının ardından sağlık alanında boy göstermeye başladı. Livin’ La Vida Low-Carb blogunun ve iTunes’taki en uzun soluklu, en popüler sağlık poscast’i The Livin’ La Vida Low-Carb, Low-Carb Conversations ve Keto Talk podcast’lerinin yaratıcısı olan Moore uluslararası çok satan The Ketogenik Cookbook (Ketojenik Yemek Kitabı), Keto Clarity (Keto Arınması) ve Cholesterol Clarity (Kolesterol Arınması) kitaplarının da yazarıdır. Moore hakkında daha fazla bilgi için www.livinlavidalowcarb.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Güncelleniyor…
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.