KARGO VE İADE KOŞULLARI

 

Satın aldığınız ürün, belirttiğiniz teslimat adresine PTT Kargo aracılığıyla gönderilecektir.

Satın aldığınız ürünün teslimini takip eden 14 gün içerisinde, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin cayma hakkınızı kullanabilirsiniz.

Bu durumda iade etmek istediğiniz ürün/ürünleri, cayma bildiriminizin tarafımıza ulaştığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde,  PTT Kargo aracılığı ile aşağıda belirttiğimiz adresimize ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Adres:
Notos Kitap Yayıncılık Eğitim Danışmanlık Ve Sanal Hizmetler Ticaret Limited Şirketi

Ömer Avni Mah. Prof. Dr. Tarık Zafer Tunaya Sk. No: 11/6 Beyoğlu İstanbul

T 0212 243 49 07 E [email protected]

 

İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kullanılmamış, paketi açılmamış, varsa tüm tamamlayıcı parçaları ve aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak ve faturasıyla birlikte geri gönderilmesi gerekmektedir. Kullanılmış, paketi hasar görmüş, varsa tamamlayıcı parçaları ve aksesuarları ile birlikte gönderilmeyen, eksik ve/veya hasarlı ürünlere iade kabul edilmez ve böyle bir ürünü adresimize göndermeniz halinde kargo ücreti tarafımızdan ödenmez.

Tarafımıza ulaşan ürünün yukarıda belirttiğimiz şartları taşıyor olması halinde, en geç 14 gün içerisinde iadeye konu ürüne ilişkin olarak ödediğiniz toplam bedel tarafınıza iade edilir.

Cayma süresi geçtikten sonra gönderilen veya yukarıda belirtilen şartları sağlamayan ürünler iade kabul edilmez ve adresinize geri gönderilir.

Güncelleniyor…
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.