Heranuş

Küçük çocuğun sarsıcı cinsel uyanışı ya da politik tutukluluk sırasında gösterilen tepkiler… Uzun yıllar içinde sabırla yazılıp işlenen bu öyküler, Halil Genç’i yazarlık serüveninde zor yollara çıkarıyor.

Gelince Haber Ver

Stok kodu: 9786055904128 Kategoriler: ,

Heranuş, beklenmedik kitapların yolunu gözleyen okura tutulmuş bir ışık sayılabilir mi? Yazarını belki tanımıyorsunuz, sonunda ne çıkabilir, diye düşünebilirsiniz. Gelin görün ki, her öyküde önceden aklımızdan geçirmediğimiz konular, sorunlar, kişiler, yaşantılarla karşılaşmak, Heranuş’un başından sonuna merakla okunmasını sağlıyor. Küçük çocuğun sarsıcı cinsel uyanışı ya da politik tutukluluk sırasında gösterilen tepkiler… Uzun yıllar içinde sabırla yazılıp işlenen bu öyküler, Halil Genç’i yazarlık serüveninde zor yollara çıkarıyor. Bundan sonra Heranuş’u göz önünde tutmak zorunda.

Dizi

,

İlk basım tarihi

Temmuz 2009

ISBN

978-605-5904-12-8

Kapak tasarımı

Sayfa sayısı

104

Boyutlar

13×19,5 cm

Kâğıt

70 gr. Enso

Kapak

300 gr. Mat Kuşe

Author Picture

Halil Genç

1956’da Giresun Şebinkarahisar’da doğdu. 1974’te ODTÜ Fizik Bölümü’ne girdi. Okul yıllarında halk dili, resim, tiyatro, edebiyatla ilgilendi. ODTÜ ÖTK’da (Öğrenci Temsilcileri Konseyi) öğrencisi temsilcisi olarak görev aldı. Düşler ve Öyküler, AdamÖykü, İmge Öyküler, Notos, Kül Öykü ve Üçüncü Öyküler gibi edebiyat ve öykü dergilerinde öyküleri; birçok dergide karikatürleri ve desenleri yayımlandı. Fizik öğretmenliğini sürdüren Halil Genç’in Koyabilmek Adını (1988) adlı bir romanı yayımlandı.

Güncelleniyor…
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.