Hikâye Anlatıcısının Sırrı

84,00 -30%

İngilizceden çeviren Atilla Erol

Ted Konuşmalarından Girişim Efsanelerine
Bazı Fikirler Neden Tutar Bazıları Tutmaz

Peki sizin hikâyeniz nerede duruyor? Onu nasıl anlatacaksınız? Kendinizi, iş fikrinizi, deneyiminizi ve bilginizi aktarırken etkili olmak neden bu kadar önemli?

Türkiye’de de çok satan TED Gibi Konuş kitabının yazarı Carmine Gallo, Hikâye Anlatıcısının Sırrı’nda dünyada değişim yaratan girişimciler, şirketler, liderler ve TED konuşmacılarının hikâye anlatma becerilerinin sırlarını ayrıntılı örneklerle gözler önüne seriyor.

E-kitap: D&RidefixKoboCalibroGoogle Books
Sesli kitap: Storytel

  
Stok kodu: 9786059851961 Kategoriler: , , ,

Google, SAP, Microsoft ve Lever gibi birçok dünya devi hikâyelerden güç aldı, hikâyelerinin üstünde yükseldi. Dünya liderleri kitleleri hikâyelerle etkiledi. Onları başarılı kılan anlattıkları değil, anlatma becerileriydi.

Peki sizin hikâyeniz nerede duruyor? Onu nasıl anlatacaksınız? Kendinizi, iş fikrinizi, deneyiminizi ve bilginizi aktarırken etkili olmak neden bu kadar önemli?

Türkiye’de de çok satan TED Gibi Konuş kitabının yazarı Carmine Gallo, Hikâye Anlatıcısının Sırrı’nda dünyada değişim yaratan girişimciler, şirketler, liderler ve TED konuşmacılarının hikâye anlatma becerilerinin sırlarını ayrıntılı örneklerle gözler önüne seriyor. Richard Branson, Steve Jobs, Sheryl Sandberg, Sara Blakely’den Southwest, Virgin, Apple, Whole Foods gibi şirketlere, iz bırakmış pek çok lider ve girişimin başarısına tanıklık ederken kendi hikâyenizin farkına varacaksınız.

Orijinal adı

The Storyteller’s Secret

Çeviren

İlk basım tarihi

Ocak 2017

Son basım tarihi

3. Basım Kasım 2021

ISBN

978-605-9851-96-1

ISBN (e-kitap)

978-605-2389-10-2

Editör

Uygulama

Tila Sadeki

Sayfa sayısı

348

Boyutlar

13,6×21 cm

Kâğıt

60 gr. Enso

Kapak

300 gr. Mat Kuşe

Author Picture

Carmine Gallo

Carmine Gallo, çok satan The Presentation Secrets of Steve Jobs (Steve Jobs’un Sunum Sırları) kitabının yazarı, dünyanın önde gelen markalarının iletişim koçu. CNN ve CBS kanallarının eski ana haber sunucusu ve muhabiri. Intel, Cisco, Chevron, Hewlett-Packard, Coca-Cola, Pfizer gibi şirketlerin üst düzey yöneticileriyle çalışıyor ve bu şirketlerin konferanslarındaki açılış konuşmalarıyla tanınıyor. Forbes. com ve My Communications Coach’ta köşe yazarı. Kaliforniya Pleasanton’da karısı ve iki kızı ile yaşıyor.

Güncelleniyor…
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.