Sağlıklı Bebeğin İlk 1000 Günü

69,00 -40%

İngilizceden çeviren Esin Akşar

Bebeklerde alerjileri önleme ve bağışıklığı güçlendirme rehberi

Klinik gastoentorolog ve kıdemli öğretim üyesi Dr. Vincent Ho, Sağlıklı Bebeğin İlk 1000 Günü‘nde bağırsak sağlığı ve alerjiler arasındaki ilişkiyi ayrıntılarıyla incelerken, hamilelikten doğuma, emzirme döneminden katı gıdaya geçişe kadar alerjileri önlemek ve bebeğinizin bağışıklık sistemini güçlendirmek için atabileceğiniz adımları açıklıyor.

E-kitap: Google Books

  
Stok kodu: 9786057007681 Kategoriler: , , ,

Bebeklerde ve çocuklarda alerji giderek yaygınlaşıyor. Aileler tedirginlikle çocuklarının alerjlerine çare bulmaya çalışıyor. Peki ya alerjileri önlemenin bir yolu varsa? Yaşamın ilk 1000 gününde bebeğinizin geleceğini değiştirmek mümkünse?

Klinik gastoentorolog ve kıdemli öğretim üyesi Dr. Vincent Ho, Sağlıklı Bebeğin İlk 1000 Günü‘nde bağırsak sağlığı ve alerjiler arasındaki ilişkiyi ayrıntılarıyla incelerken, hamilelikten doğuma, emzirme döneminden katı gıdaya geçişe kadar alerjileri önlemek ve bebeğinizin bağışıklık sistemini güçlendirmek için atabileceğiniz adımları açıklıyor. Baş etme yöntemleri, tedavi stratejileri, bebeğinizin yaşamı boyunca sağlıklı bir bağırsağa sahip olabilmesi için öneriler ve yaygın gıda alerjilerini önlemeye yönelik bebeğinize uygun dokuz haftalık bir beslenme planı sunuyor.

Alerjilere bakış açınızı değiştirmek için ilk adımı kılavuz niteliğindeki bu kitapla atın. Bebeğiniz daha dünyaya gelmeden bağırsak sağlığını güçlendirin ve yaşam kalitesini yükseltin. Alerjiler kâbusunuz olmasın.

Orijinal adı

The Healthy Baby Gut Guide: Prevent allergies, build immunity and develop good gut health from day one

Çeviren

İlk basım tarihi

Nisan 2022

ISBN

978-605-70076-8-1

ISBN (e-kitap)

978-605-73437-0-3

Editör

Sayfa sayısı

192

Boyutlar

13,6×21 cm

Kâğıt

60 gr. Enso

Kapak

300 gr. Mat Kuşe

Author Picture

Dr. Vincent Ho

Klinik gastroenterolog ve Western Sydney Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde kıdemli öğretim görevlisi. Bebek bağırsak sağlığı ve alerji biliminde yıllar süren araştırmalarıyla ve başarılı tedavi uygulamalarıyla tanınıyor. Deneyimlerini Avusturalya SBS kanalında doktorlar, anne babalar ve izleyicilerle paylaşıyor. İki çocuk babası.

Güncelleniyor…
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.