Olasılıklar Kıyısı

54,00 -40%

Olasılıklar Kıyısı’ndaki öykülerin içinden ince bir sızıyla geçeceksiniz. Sanki bir olasılıklar uçurumunun kıyısında yürüyorsunuz. Tam da dengenizi sağlayamıyorsunuz. Aşağıya bakmamaya çalışsak da Eser Kuru uçurumun dibindekileri apaçık ve gözümüzün içine sokarcasına gösteriyor bize.

E-kitap: D&RidefixKoboCalibroGoogle Books

  
Stok kodu: 9786057643704 Kategoriler: , ,

Eser Kuru’nun Olasılıklar Kıyısı’nda kadınlar, erkekler, sevgililer, terk edilenler ve hayatın kötü sürprizleriyle kavrulan ailelerin hikâyeleri var. Bir türlü olamayan ya da oldurulamayan ilişkiler, terk edişler, geride kalanlar, hiç gerçekleşmeyecek hayaller…

Olasılıklar Kıyısı’ndaki öykülerin içinden ince bir sızıyla geçeceksiniz. Sanki bir olasılıklar uçurumunun kıyısında yürüyorsunuz. Tam da dengenizi sağlayamıyorsunuz. Aşağıya bakmamaya çalışsak da Eser Kuru uçurumun dibindekileri apaçık ve gözümüzün içine sokarcasına gösteriyor bize. Aşağıya böyle bakınca düşmemek olanaksız. Bakalım tutunabilecek miyiz? Ya da şöyle sormalı: Öykülere tutunabilir mi insan?

Eser Kuru önemli bir ilk kitapla okur karşısına çıkıyor.

Dizi

,

İlk basım tarihi

Aralık 2021

ISBN

978-605-7643-70-4

ISBN (e-kitap)

978-605-7643-76-6

Editör

Kapak tasarımı

Sayfa sayısı

144

Boyutlar

13×19,5 cm

Kâğıt

70 gr. Enso

Kapak

300 gr. Mat Kuşe

Author Picture

Eser Kuru

Edirne’de doğdu. Hukuk fakültesinden mezun oldu, Ankara Üniversitesi Kamu Hukuku yüksek lisans programını bitirdi. Öyküleri Notos, Varlık, Ecinniler gibi çeşitli dergilerde yayımlandı.

Basında

Güncelleniyor…
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.